13 Травень 2022

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ ШКІЛ ТА ТЕХНІКУМІВ

12 травня за сприянням ректора Українського державного університету залізничного транспорту Панченка Сергія Володимировича було проведено зустріч у Zoom з випускниками шкіл та технікумів щодо вступу в 2022 році на економічні спеціальності.

Декан факультету Соломніков Іван Володимирович наголосив на тому, що факультет постійно розвивається та відкриває нові освітні програми, які відповідають сучасним вимогам ринку праці.

Випускники мали нагоду поспілкуватися та задати питання завідувачам кафедр факультету та представнику приймальної комісії Шандеру Олегу Едуардовичу.
Це гарна можливість особисто дізнатися всю необхідну інформацію щодо вступу 2022, адже МОН України в цьому році змінено умови як для вступу на бакалавра, так і для вступу на другий магістерський рівень.

Тому ми ще будемо в майбутньому організовувати такі зустрічі.
📌Тож слідкуйте за нами в соцмережах та за новинами на сайті Українського державного університету залізничного транспорту.

Подивитись зустріч можна за посиланням на Youtube

Також долучайтеся до нас⬇️

❗Ознайомитись з освітніми програмами економічного факультету всі бажаючі можуть на сайті університету kart.edu.ua.

‼️За ДОДАТКОВОЮ інформацією з питань вступу на економічний факультет звертатись:

Шандер Олег Едуардович
📲(057)-732-28-25, (099) 227-98-59,