30 Липень 2022

2-d online conference “Chance for Science Conference 2022”

Запрошуємо Вас до участі у 2-d online conference “Chance for Science Conference 2022”, яка відбудеться з 8 по 9 вересня 2022 року в Leipzig University (Germany).

Ви студент, науково-педагогічний працівник чи вчений, який постраждав від війни в Україні, і шукаєте можливість продовжити навчання, дослідницький проект чи наукову роботу? Ви хочете поділитися своїми дослідницькими даними та науковим досвідом і збільшити мережу контактів? Ви хочете спілкуватися з іншими студентами, викладачами чи вченими та дізнатися більше про можливості фінансування досліджень в Німеччині?

Зареєструйтеся, щоб виступити та взяти участь у конференції Chance for Science Conference 2022!

Для ознайомлення з умовами участі, скористайтесь посиланням на сайт конференції.

2-d online conference “Chance for Science Conference 2022”