07 Лютий 2024

Стипендія Президента України

За результатами рішення стипендіальної комісії від 06.02.2024 студент Седякін Іван Ігорович поданий від Університету на отримання стипендії Президента України. Він здобуває освіту на другому курсі факультету інформаційно-керуючих систем та технологій. Відзначився як один із найкращих представників свого навчального закладу за останній семестр. За час навчання неодноразово брав участь у програмах, що організовані сумісно з університетом-партнером з Німеччини (DAAD), що свідчить про його зацікавленість у міжнародних освітніх програмах та прагнення до професійного зростання. Участь у конференціях та співавторство у розробці публікацій є вагомим доказом академічної компетентності та здатності до наукової роботи. Також, Іван проявляє себе й у повсякденному житті Університету, виконує обов’язки старости, демонструє лідерські якості та здатність до організації й управління. Так тримати!

Стипендія Президента України