06 Грудень 2021

Лекція для студентів спеціальності «Міжнародні відносини» Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на тему: «Інтеграційні процеси в Європі в 1980-х – 2020-х роках»

1 грудня 2021 року в рамках програми обміну викладацьким досвідом доцент кафедри історії Колесник Костянтин Едуардович провів гостьову лекцію для студентів спеціальності «Міжнародні відносини» Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на тему «Інтеграційні процеси в Європі в 1980-х – 2020-х роках». Лекція викликала чималий інтерес слухачів і жваве обговорення проблем інтеграції.