10 Вересень 2021

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА 165-Й РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА ФРАНКА

7 вересня 2021 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулась наукова конференція, присвячена 165-й річниці з дня народження Івана Франка. Конференція була організована навчально-науковим центром гуманітарної освіти, кафедрами історії та мовознавства і філософії та соціології. В ході конференції були розглянуті питання наукової, поетичної, перекладацької, суспільно-політичної діяльності Великого Каменяра, які викликали жваве обговорення серед присутніх. В конференції взяли участь представники студентських наукових гуртків – історичного, філософського, мовознавчого, політологічного. Конференція була проведена в дистанційному форматі з використанням програми ZOOM.

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА 165-Й РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА ФРАНКА