03 Листопад 2021

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ

Останніми роками пандемія вносить корективи у звичне життя  пересічних громадян, в тому числі суттєво змінюючи підходи до організації освітньої діяльності. Поступово звичними стають дистанційні форми взаємодії між учасниками освітнього процесу у ЗВО, онлайн формат проведення наукових та виховних заходів. В поточному навчальному році саме в такому форматі відбулася вже традиційна студентська науково-технічна конференція Університету.

Пленарне засідання СНТК факультету ННЦГО відбулося 3 листопада 2021 року. В ньому активну участь директор ННЦГО доц.Колесник К.Е., викладачі кафедр історії та мовознавства, філософії та соціології, іноземних мов, правового забезпечення та адміністрування правової діяльності, студенти Університету.

Студентські роботи, представлені на пленарному засідання СНТК факультету ННЦГО, мали різнобічну спрямованість й одночасно торкалися актуальних питань сучасної науки та практики. Завдяки яскравим презентаціям доповідачам вдалося викликати неабиякий інтерес до результатів своїх пошуків й одночасно створити атмосферу справжньої наукової дискусії.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на Порталі електронних видань УкрДУЗТу.

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ