17 Вересень 2024

XII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЛЮДИНА, СУСПІЛЬСТВО, КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь в XII міжнародній науково-практичній конференції «ЛЮДИНА, СУСПІЛЬСТВО, КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ», яка відбудеться 25 – 26 жовтня 2024 року в Українському державному університеті залізничного транспорту (м. Харків).

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

І. Філософські та гуманітарні науки

• Трансформація цінностей соціального розвитку в умовах євроінтеграції українського суспільства
  • Основні тенденції розвитку особистості та суспільства в умовах глобалізації
  • Людина та інформаційно-комунікативні технології: виклики сучасності.
  • Мова та комунікація в інформаційному суспільстві
  • Технологічний розвиток як суспільний прогрес та виклик людським цінностям

ІІ. Економічні науки та правознавство

• Економічна та правова політика держави в умовах євроінтеграції
  • Актуальні проблеми економіки, управління та права в умовах глобальних викликів сучасності
  • Стан та тенденції розвитку економіки та права на сучасному етапі розвитку українського суспільства
  • Економіко-правові дискусії в умовах трансформаційних змін
  • Особливості управління в інформаційному суспільстві

ІІІ. Технічні науки

• Актуальні проблеми сучасної інженерної індустрії в умовах євроінтеграції
  • Особливості взаємодії людини та техніки в умовах глобалізації
  • Безпека та сучасні технології в інформаційному суспільстві
  • Штучний інтелект та людина: основні тенденції розвитку
  • Роль та значення транспорту в постіндустріальному суспільстві

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО ДО 21 жовтня 2024 р. ПОДАТИ ДО ОРГКОМІТЕТУ НАСТУПНІ МАТЕРІАЛИ:

1. Заявку на участь;
  2. Матеріали доповіді;
  3. Відгук наукового керівника (для студентів та аспірантів)

Матеріали, необхідно надіслати на електронну philosophysociologyukrsurt@gmail.com вкладеними файлами. У темі листа необхідно вказати обраний напрямок (секцію) і прізвище першого автора (наприклад, <Секція 1, Іваненко І.І.>).

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ ОФОРМЛЮЄТЬСЯ ЗА НАСТУПНИМ ЗРАЗКОМ:

• прізвище, ім’я, по батькові;
  • місце роботи: організація, підрозділ (назва ВНЗ, факультет, кафедра, відділ тощо. Усі назви друкуються повністю без скорочень);
  • посада, вчений ступінь, наукове звання;
  • контактний телефон, електронна та поштова адреса;
  • назва секції, у роботі якої планується участь;
  • назва доповіді;

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДІ:

• Тези доповіді друкуються на листах формату А 4 з полями 2 см з кожного боку. Шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – 1.5. Абзацний виступ – 1, 25. Вирівнювання – по ширині
  • Матеріали приймаються виключно в електронному варіанті у форматі файлів MS WORD (висилаються на e-mail конференції).
  • Кількість співавторів – не більше чотирьох.
  • Об’єм тез – 2-3 сторінки. Кожна додаткова сторінка тез, що перевершує вказаний об’єм, оплачується додатково.

Розташування на сторінці:

Прізвище, ініціали автора (жирний шрифт) із зазначенням ступеню та звання мають бути надруковані в правому верхньому кутку курсивом;

з наступного рядка по центру друкується назва закладу і місто його розташування;

з наступного рядка – назва тез посередині рядку прописними буквами (жирний шрифт);

нижче – друкується текст тез;

перелік використаної літератури, оформлений згідно ДСТУ 8302:2015

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

ІВАНЕНКО І.І., к. філос.н., доцент

Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків)

СИСТЕМНА КРИЗА ПЕРЕДІСТОРІЇ

ЯК ПРЕДМЕТ ФІЛОСОФСЬКОЇ РЕФЛЕКСІЇ

ТЕКСТ ТЕЗ.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Після отримання матеріалів оргкомітет конференції протягом трьох робочих днів розгляне їх та повідомить про результат. Прийняті матеріали будуть опубліковані у електронному збірнику тез конференції. Оргкомітет залишає за собою право відмовити авторам в публікації матеріалів, якщо вони не мають наукової новизни та значущості, не відповідають тематиці конференції,  вимогам до їх оформлення та-або містять в собі значний обсяг текстових збігів із роботами інших авторів. Рецензії на матеріали не надсилаються. Відповідальність за зміст та дотримання принципів академічної доброчесності матеріалів несуть автори публікації.

Розмір організаційного внеску для участі в конференції становить 100 грн. за одну публікацію. До вартості входять: публікація у електронному збірнику матеріалів конференції, отримання в електронному вигляді сертифікату учасника конференції, який підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 9 годин  (0,3 кредиту ECTS), електронний примірник програми конференції та збірника матеріалів конференції, організаційні витрати. Організаційний внесок сплачується виключно після прийняття матеріалів до друку, підтвердженням чого є отримання запрошення на конференцію та лист із реквізитами для сплати оргвнеску.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

АДРЕСА: кафедра філософії та соціології (навчальний корпус №3, ауд.321) Український державний університет залізничного транспорту, площа Фейєрбаха, буд. 7, 61050, Харків.

E-MAIL: philosophysociologyukrsurt@gmail.com

СЕКРЕТАр КОНФЕРЕНЦІЇ:

Толстов Іван Вікторович +38 (097) 53-47-031

XII МІЖНАРОДНА  НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  ЛЮДИНА, СУСПІЛЬСТВО, КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ