12 Грудень 2023

83-я студентська науково-технічна конференція

12 грудня 2023 року на факультеті «Управління процесами перевезень» у дистанційному форматі відбулося пленарне засідання 83-ї студентської науково-технічної конференції, яке зібрало біля 100 учасників. Зі вступними привітальними словами виступив науковий комітет конференції у складі професорів Тетяни БУТЬКО, Олександра ОГАРЯ, Дениса ЛОМОТЬКА і доцентів Антона КОВАЛЬОВА, Богдана ГАРМАША, Марини РЕЗУНЕНКО та Максима КУЦЕНКА.

Під час засідання були заслухані доповіді здобувачів Лютої О.В. (керівник доц. Богомазова Г.Є.), Плахотнікова Д.В. (керівник доц. Головко Т.В.), Осаковського С.С. (керівник доц. Шульдінер Ю.В.), Рукавішникової А.П. (керівник доц. Шелехань Г.І.) та Дюміна Е.С. (керівник ст. викл.  Григор’єва Є.С.).

Доповіді здобувачів отримали високу оцінку з боку наукового комітету та викликали жваве обговорення серед студентів.  Бажаємо доповідачам та їхнім керівникам подальших наукових успіхів!

83-я студентська науково-технічна конференція