22 Жовтень 2021

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ТСЛ У РІЗНИХ РАЙОНАХ м.ХАРКОВА ДО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Відповідно до затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько плану роботи кафедри з нового набору співробітники  кафедри ТСЛ провели агітаційний захід до дня відкритих дверей університету (23 листопада о 11-00).
Доцент Ю.В.Шульдінер із профорієнтаційними матеріалами побувала в установах Роганського житлового масиву м. Харків, інформацію було доведено до місцевої зацікавленої молоді та розміщено відповідну наочну агітацію.
Інформацію та наочну агітацію було розміщено доцентом Н.В.Гриценко у громадскьких місцях Основ’янського району, вона також відвідала Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області.
Доц. Г.О.Примаченко довела інформацію до зацікавленої молоді та розмістила відповідну наочну агітацію у громадських місцях Немишлянського району м. Харкова.
Доц. Д.С. Лючков довел наочну агітацію та інформацію до місцевих мешканців Московського району міста, зокрема 524 м/р, улицы Героев Труда и Гв. Широненців.  Проведено співбесіди із майбутними абітурієнтами з метою роз’яснення зміста дня відкритих дверей університтету.
Продовжуються  агітаційні заходи у соціальних мережах Internet .