13 Січень 2022

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ТСЛ З НОВОГО НАБОРУ ТА ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО У ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №157

13 січня 2022 р. відповідно до плану роботи кафедри ТСЛ, затвердженого зав. каф., проф. Д.В.Ломотько, проведено агітаційний захід серед учнів Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області  м. Харкова.

Роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, дані про підготовку  до ЗНО,  інформацію від  приймальної комісії про вступ до університету доводила до зацікавлених осіб доцент кафедри  ТСЛ, к.т.н. Ю.В. Шульдінер. Вона  розмістила відповідну наочну агітацію про університет та факультет УПП,  а також проведено співбеседу із класними керівниками двох випускових класів.