18 Січень 2022

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ТСЛ З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №18

18 січня 2022 р. відповідно до плану роботи кафедри ТСЛ, затвердженого зав. каф., проф. Д.В.Ломотько, проведено агітаційний захід серед учнів Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 18 Харківської міської ради Харківської області  м. Харкова.

Доц. Харламов П.О. та ст. викл. Харламова О.М. провели роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, довели дані про підготовку  до ЗНО,  оголосили інформацію від  приймальної комісії про вступ до університету серед зацікавлених осіб. Під час проведення профорієнтаційної роботи серед випускників спеціалізованої Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 18 розміщено наочну агітацію, запрошено учнів на ЗНО, проведено співбеседу із відповідальним за інформаційну роботу випускного класа (30 учнів). Інформацію про освітні програми університету розміщено у чаті соціальної мережі випускного класа школи.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ТСЛ З НОВОГО НАБОРУ  У ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №18