26 Січень 2022

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ТСЛ З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №161 “ІМПУЛЬС”

25 січня 2022 р. відповідно до плану роботи кафедри ТСЛ з нового набору проведено агітаційний захід серед учнів Харківського ліцею №161 “Імпульс” Харківської міської ради Харківської області  м. Харкова.

Роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, дані про підготовку  до ЗНО та та про олімпіаду з математики, української мови та літератури доводив до зацікавлених осіб аспірант кафедри  ТСЛ К.О.Тарасов. Він розмистив  інформацію від  приймальної комісії про вступ на освітні програми університету  та факультет УПП,  а також проведено співбеседу із представниками педагогічного колективу випускових класів щодо дня відкритих дверей університету.

Для довідки:

Ліцей №161 “Імпульс” відчинив свої двері у 1988 році.
Сьогодні навчання в ліцеї здійснюється українською мовою. З 1-11 клас – поглибленне вивчення англійської мови.
Учні ліцею посіли: 46 призових місць на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з 7 навчальних предметів, у тому числі: І місце – 13 учнів, ІІ місце – 13 учнів, ІІІ місце – 20 учнів; 5 переможців на ІІ етапі ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; 3 переможців на ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.