26 Січень 2022

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ТСЛ З НОВОГО НАБОРУ, ЗНО ТА ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №96

24 січня 2022 р. відповідно до плану роботи кафедри ТСЛ з нового набору, затвердженого зав. каф., проф. Д.В.Ломотько, проведено агітаційний захід серед учнів Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 96 Харківської міської ради Харківської області  м. Харкова.

Роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, дані про підготовку  до ЗНО та та про олімпіаду з математики, української мови та літератури доводив до зацікавлених осіб доцент кафедри  ТСЛ, к.т.н. Д.С.Лючков. Він розвистив  інформацію від  приймальної комісії про вступ до університету  та факультет УПП,  а також проведено співбеседу із учнями випускових класів щодо дня відкритих дверей університету.