10 Квітень 2021

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ ПІД ЧАС ПРОБНОГО ЗНО

10 квітня в Харкові відбулась сесія пробного ЗНО. Дійсно, абітурієнти та їхні родини вже активно готуються до ЗНО та вступу до ЗВО.

Відповідно до плану роботи кафедри Транспортні системи та логістика з нового набору проведено агітаційний захід по залученню абітурієнтів та бажаючих до навчання у п’яти пунктах пробного ЗНО м. Харкова. Завідувач кафедри ТСЛ проф. Д.В.Ломотько, доц. Балака Є.І., Лючков Д.С., Примаченко Г.О., Шульдінер Ю.В. та ас. Арсененко Д.В. довели наочну агітацію та інформацію до зацікавленої молоді та їх батьків. Проведено співбесіди із 163 абітурієнтами з метою роз’яснення умов вступу, а також  щоб вони не заплутатись у всіх новаціях і датах, розповсюджено календарі абітурієнта, які містять найважливіші дати та умови вступу.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ ПІД ЧАС ПРОБНОГО ЗНО