21 Квітень 2023

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ НА ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ (СТ. ОСНОВА)

20 квітня  відповідно до плану роботи кафедри Транспортні системи та логістика з нового набору проведено виїзний агітаційний  захід по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання та  на підготовчі курси до університету на Південної залізниці.

Доц. Н.В.Гриценко  відвідала залізничну станцію Основа, інформацію про університет було доведено до співробітників станції, розміщено відповідну наочну агітацію на території станції, у приміщеннях вокзалу, поруч із розкладом руху приміських поїздів. Колектив кафедри висловлює подяку за сприяння у проведенні заходу начальнику станції Основа Даньку Олександру Володимировичу та начальниці вокзалу станції Основа Савіної Аллі Івановні.

Для довідки: щоденно на ст. Основа послугами приміських перевезень користується до 2 тис. пасажирів.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ НА ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ (СТ. ОСНОВА)