16 Лютий 2021

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ НА СТАНЦІЇ ХАРКІВ-БАЛАШІВСЬКИЙ

12 лютого 2021 р. відповідно до плану роботи кафедри з нового набору, затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько, проведено агітаційний  захід на залізничної станції Харків – Балашівський.

Роботу по залученню охочих до навчання майбутніх абітурієнтів на навчання, на підготовчі курси із ЗНО до університету ,та на всеукраїнську олімпіаду УкрДУЗТ з математики, української мови та літератури проводив ас. кафедри ТСЛ, к.т.н. Д.В.Арсененко.

Він із профорієнтаційними матеріалами відвідав станцію Харків-Балашівський, розміщено відповідну наочну агітацію як на станції, так й на промислових підприємствах района тяжіння станції. До зацікавлених осіб доведено інформацію про можливість  та умови отримання додаткових 20 балів до ЗНО.

Довідково: станція Харків-Балашівський є однією з великих вантажних станцій Харківського залізничного вузла, та обслуговує щодоби великий пригородний пасажиропотік.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ НА СТАНЦІЇ ХАРКІВ-БАЛАШІВСЬКИЙ