16 Лютий 2021

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКИХ ЗОШ №54 ТА №127

12 лютого 2021 р. відповідно до плану роботи кафедри з нового набору, затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько, проведено агітаційний  захід у загальноосвітних середних шкіл № 54 та № 127 м. Харкова.

Роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, на підготовчі курси із ЗНО до університету ,та на всеукраїнську олімпіаду УкрДУЗТ з математики, української мови та літератури, а також інформацію від  приймальної комісії доводила до зацікавлених осіб ст. лаб.  ТСЛ Н.Є.Вещева.

Вона із профорієнтаційними матеріалами відвідала середні школи №54 та №127, розміщено відповідну наочну агітацію, а також інформацію про можливість  та умови отримання додаткових 20 балів до ЗНО майбутних абітурієнтів.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКИХ ЗОШ №54 ТА №127