15 Лютий 2021

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКІЙ ЗОШ №157

09 лютого 2021 р. відповідно до плану роботи кафедри з нового набору, затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько, проведено агітаційний  захід у загальноосвітньої середньої школі № 157 м. Харкова.

Роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, на підготовчі курси із ЗНО до університету ,та на всеукраїнську олімпіаду УкрДУЗТ з математики, української мови та літератури, а також на брифінг приймальної комісії проводила доц. кафедри ТСЛ Ю.В.Шульдінер.

Вона із профорієнтаційними матеріалами відвідала середню школу №157, розміщено відповідну наочну агітацію, а також інформацію про можливість  та умови отримання додаткових 20 балів до ЗНО було доведено до місцевих зацікавлених осіб.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКІЙ ЗОШ №157