13 Листопад 2020

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У ХВПУ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА ТА ПОБУТУ ТА ХАРКІВСЬКОМУ ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ЛІЦЕЇ №9

12 листопада відповідно до затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько плану роботи кафедри з нового набору проведено агітаційний захід по залученню на підготовчі курси із ЗНО, бажаючих до навчання та на тиждень відкритих дверей університету. Було відвідано Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти “Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту” та  Харківський технологічний ліцей №9 харківської міської ради харківської області. Доц. Примаченко Г.О. довела інформацію до зацікавленої молоді та розмістила відповідну наочну агітацію. Колектив кафедри ТСЛ бажає керівництву та випускникам закладів, що було відвідано, міцного здоров’я та творчих успіхів.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У ХВПУ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА ТА ПОБУТУ ТА  ХАРКІВСЬКОМУ ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ЛІЦЕЇ №9