19 Лютий 2021

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У МОСКОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ХАРКОВА

19 лютого 2021р. відповідно до затвердженого завідувачем кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько плану роботи кафедри ТСЛ з нового набору проведено агітаційний захід по залученню на навчання в університеті та на підготовчі курси до ЗНО у Московському районі  м. Харкова.

Доцент кафедри ТСЛ Примаченко Г.О. із профорієнтаційними матеріалами про умови отримання додаткових 20 балів до ЗНО майбутними абітурієнтами  зробила розміщення відповідної наочної агітації у місцях  масового перебування мешканців району.

У рамках заходу доц. Примаченко Г.О. відвідала та розмістила відповідну наочну агітацію  у Державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти “Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту” та  комунальному закладі «Харківський навчально – виховний комплекс» №21.

АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У МОСКОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ХАРКОВА
Примаченко Г.О.