18 Грудень 2020

ДОЦЕНТИ КАФЕДРИ ТСЛ Є.І.БАЛАКА ТА Д.С.ЛЮЧКОВ ОТРИМАЛИ ПАТЕНТ УКРАЇНИ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ

Доц. Є.І.Балака та доц. Д.С.Лючков отримали патент України на спосіб перевезення контейнерів, тарно-штучних та дрібних вантажів вагонними відправками вантажними електропоїздами.

На теперішний час власником у способу перевезення контейнерів, тарно-штучних та дрібних вантажів вагонними відправками вантажними електропоїздами є Український державний університет залізничного транспорту (№ державної реєстрації корисної моделі №139257 у Державній службі інтелектуальної власності України). Отримано патент України на корисну модель №.1392257 , автори: Е.І. Балака, Д.С. Лючков.

Патент №.1392257