12 Квітень 2023

ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ УЧАСНИК ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО ПРОЄКТУ МІЖ ПРОВІДНИМИ ТРАНСПОРТНИМИ ЗВО УКРАЇНИ

Студенти, викладачі та гаранти освітніх програм факультету Управління процесами перевезень в межах освітнього процесу бакалаврського і магістерського рівнів освітніх програм “Організація міжнародних перевезень”, “Організація перевезень та управління на транспорті”, “Митний контроль на транспорті”, “Транспортний сервіс та логістика” спеціальності 275.02 – Транспортні технології отримали можливість прослухати онлайн лекції провідних фахівців та стейкхолдерів транспортних університетів України в межах освітньо-наукового проєкту «СИНЕРГІЯ ЗНАНЬ І ДОСВІДУ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНОГО БІЗНЕСУ І ЛОГІСТИКИ».

Цей проєкт є чудовою ініціативою чотирьох транспортних закладів вищої освіти (ЗВО) України у рамках співробітництва між ними.
Транспортні ЗВО України, які представляють різні види транспорту і готують здобувачів вищої освіти (ВО) за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами)», за спеціалізаціями 275.01 (на морському та річковому транспорті), 275.02 (на залізничному транспорті), 275.03 (на автомобільному транспорті) ПРОПОНУЮТЬ прослухати онлайн лекції за окремими фаховими освітніми компонентами.

275.01 Одеський національний морський університет (ОНМУ), м. Одеса
275.01 Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ), м. Київ
275.02 Український державний університет залізничного транспорту (УкрДУЗТ), м. Харків
275.03 Національний транспортний університет (НТУ), м. Київ

Викладачі цих транспортних ЗВО України готові поділитися з Вами фаховими знаннями, а також неоціненним практичним, педагогічним і науковим досвідом.

За участю стейкхолдерів: Зерновий термінал ТОВ «Новотех-Термінал» Одеського морського торговельного порту, ТОВ «IНМАР-КОМ», Кадровий центр морського бізнесу і транспортної логістики «TTS HUB»

Запрошуємо на навчання! Наша освіта визнана світом!