13 Грудень 2021

Інформаційний захід щодо освітніх програм кафедри ТСЛ

06 грудня 2021 року доц. Лючковим Д.С, який є членом Національної Асоціації Медіаторів України, проведено вебінар «Медіація у транспортній сфері». Захід зібрав представників транспортних компаній Києва та регіону Східної України. Однією з тем вебінару було питання – «Які навички та компетентності має мати спеціаліст з транспортних технологій». Спікер заходу познайомив потенційних стейкхолдерів з навчальною програмою «Транспортний сервіс та логістика», її цілями та завданнями, компонуванням дисциплін. Практикуючими спеціалістами транспортних компаній було зазначено, що ця програма дає всебічні аспекти навичок: технічні, організаційні, правові для майбутніх спеціалістів із транспортних технологій. І, зокрема, було відзначено, що фахівці виходять вже з навичками керівника та з компетентностями вміння вести переговорні процеси, що становить важливу частину роботи у транспортній сфері.

Інформаційний захід щодо освітніх програм кафедри ТСЛ