17 Липень 2021

Історія успіху – Павло Авраменко

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021р. №740-р Авраменко Павло Вікторович був призначений виконуючим обов’язки голови правління приватного акціонерного товариства «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту».

Павло Авраменко народився в Миколаєві в сім’ї залізничника. З дитинства мріяв піти по стопах свого батька і зв’язати свою трудову діяльність із залізницею.

У 2007 році вступив в Український державний університет залізничного транспорту. Павло Авраменко отримав ступінь магістра. Він закінчив факультет Управління процесами перевезень, Український державний університет залізничного транспорту у 2012 році за спеціальністю «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті».

Почавши працювати в 2015 році простим диспетчером, всього через 6 років Павло Авраменко став наймолодшим в історії в.о. голови правління ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ». Його кар’єра – це результат працьовитості і самовіддачі та гарний приклад для кожного студента.

Трудовий досвід:

• 2015 – 2016 Ольшанська філія ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» – диспетчер; в.о. начальника Миколаївського району;
  • 2016 – 2017 Тернопільська філія ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» – в.о. головного інженера;
  • 2017 – 2018 Ольшанська філія ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» – начальник відділу експлуатації, заступник директора;
  • 2018 – 2020 ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» – регіональний менеджер.

У процесі спілкування Павло Авраменко зазначив, що під час навчання в Українському державному університеті залізничного транспорту він отримав глибоку фундаментальну та професійну підготовку. Це дозволило йому займати відповідні посади та сприяло його професійному росту. На запитання про головний елемент в його професійному зростанні він відповів, що це – завдяки знанням, отриманим від висококваліфікованих викладачів факультету Управління процесами перевезень, які виховали повагу до виробничого колективу та розуміння про відповідальність за прийняті рішення під час різноманітних ситуацій. Павло Авраменко побажав колективу університету та факультету Управління процесами перевезень прогресу, процвітання та збільшення обсягів підготовки фахівців для транспортної галузі.

Історія успіху – Павло Авраменко