09 Листопад 2020

КАФЕДРА ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ЛОГІСТИКИ ПРОВЕЛА ВИЇЗНИЙ АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У м. ОХТИРКА (СУМСЬКА ОБЛ.)

06 листопада відповідно до плану роботи кафедри Транспортні системи та логістика з нового набору проведено виїзний агітаційний  захід по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання та на підготовчі курси із ЗНО до університету у м. Охтирка Сумській обл. Ас. Д.В. Арсененко із профорієнтаційною бесідою відвідав Охтирський коледж СумНАУ та міську бібліотеку, інформацію про умови навчання та майбутній тиждень відкритих дверей було доведено до місцевої зацікавленої молоді та розміщено відповідну наочну агітацію.