26 Листопад 2021

КАФЕДРА ТСЛ ОТРИМАЛА І МІСЦЕ У КОНКУРСІ УКРДУЗТ «НА КРАЩУ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНУ РОЗРОБКУ»

У щорічному конкурсі Українського державного університету  залізничного транспорту «На кращу навчально-методичну розробку» за результатами  голосування було обрано переможців.   У номінації «Кращій дистанційний курс» кафедра ТСЛ  отримала  І місце. Переможцем обрано дистанційний курс з дисципліни  «Логістика», автори: Ломотько Д.В., Балака Є.І., Лючков Д.С., Примаченко Г.О., Шульдінер Ю.В., Арсененко Д.В.

Дистанційний курс з дисципліни «Логістика» розміщено на платформі MOODLE. Окрім стандартного наповнення подібних курсів, дистанційний  курс «Логістика» має Віртуальну логістичну лабораторію, що дозволяє студентам набувати практичних навичок, вирішувати сучасні логістичні задачі та моделювати бізнес-процеси у логістичних системах. Також курс має велику базу тематичних відеоматеріалів, VEB-лекції, відеокерівництво до виконання курсової роботи, презентації та відеозаписи практичних занять.

КАФЕДРА ТСЛ ОТРИМАЛА  І  МІСЦЕ У КОНКУРСІ УКРДУЗТ «НА КРАЩУ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНУ РОЗРОБКУ»