20 Січень 2022

КАФЕДРА ТСЛ ПРОВЕЛА АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №41

19 січня 2022 р. відповідно до плану роботи кафедри ТСЛ, затвердженого зав. каф., проф. Д.В.Ломотько, проведено агітаційний захід серед учнів Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 41 Харківської міської ради Харківської області  м. Харкова.

Доц. Гриценко Н.В. провела роботу по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання, довела до відома відомості про підготовку  до ЗНО та про День відкритих дверей,  оголосила інформацію від  приймальної комісії про вступ до університету серед зацікавлених осіб. Під час проведення профорієнтаційної роботи серед випускників  Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 41 розміщено відповідну наочну агітацію, запрошено учнів на День відкритих дверей 29 січня, проведено співбеседу із класним керівником  випускного класа. Інформацію про освітні програми університету та факультету УПП розміщено у  соціальної мережі за участю учнів випускного класа школи.

КАФЕДРА ТСЛ ПРОВЕЛА АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД  З НОВОГО НАБОРУ У ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №41