13 Червень 2022

Міжнародна конференція «Smart Technologies in Urban Engineering» (STUE-2022)

9-11 червня 2022 року відбулася міжнародна конференція «Smart Technologies in Urban Engineering» (STUE-2022), присвячена 100-річчю Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Міжнародна конференція «Smart Technologies in Urban Engineering» (STUE-2022)

Метою конференції було об’єднання провідних науковців, дослідників та зацікавлених сторін у галузі для обміну своїм досвідом, найкращими практиками та результатами досліджень щодо всіх аспектів та інновацій Smart Technologies in Urban Engineering.

На обговорення учасникам конференції представлено результати досліджень д.т.н., професора Ломотька Д.В., д.т.н., професора Огаря О.М., к.т.н., доцента Козодоя Д.С., к.т.н., доцента Барабашина В.В. (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова) і здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії Ломотька М.Д. щодо ефективності «зелених» логістичних технологій у мультимодальних  перевезеннях небезпечних вантажів.Міжнародна конференція «Smart Technologies in Urban Engineering» (STUE-2022)