14 Березень 2023

“Зустріч студентів з офіцерами патрульної поліції з питань особистої безпеки під час воєнного стану”

13 березня 2023 року для студентів факультету «Управління процесами перевезень» була проведена on-line зустріч з офіцерами патрульної поліції м. Харків інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області департаменту патрульної поліції капітаном поліції Лихомановим Артемом Ігоровичем та інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області департаменту патрульної поліції старшим лейтенантом поліції Клименко Дмитром Вячеславовичем. Під час зустрічі розглядалися правила особистої безпеки під час воєнного стану. Зустріч викликала неабиякий інтерес та зібрала понад 100 учасників. Після виступу офіцерів поліції відбулося його жваве обговорення зі студентами факультету.

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1FrS0hsD6wny779zT0MbLlF-VE839gDVv/view?usp=share_link

Висловлюємо щиру подяку представникам патрульною поліції та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!