04 Листопад 2021

Пленарне засідання 82-ї студентської науково-технічної конференції

03 листопада 2021 року на факультеті “Управління процесами перевезень” відбулося пленарне засідання 82-ї  студентської науково-технічної конференції. Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, захід проводився у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom та викликав неабиякий інтерес серед викладачів та здобувачів вищої освіти та зібрав 100 учасників. Пд час засідання широкому загалу були представлені наступні доповіді:

1. Визначення причин підвищення тривалості обробки місцевих вагонів на припортових станціях (доповідач – здобувач групи 213-МКТ-Д20 Савченко К.С., керівник – доц. Шелехань Г.І.);
  2. Удосконалення мультимодальних перевезень на напрямку Україна – країни Європейського Союзу (доповідач – здобувач групи 211-ОПУТ-Д20 Руденко В.В., керівник – доц. Примаченко Г.О.);
  3. Формування технології пропуску маршрутних поїздів на особливих умовах у міжнародних транспортних коридорах  (доповідач – здобувач групи 212-ОМП-Д20 Попов М.Д, керівник – доц. Малахова О.А.);
  4. Проблеми транспортування зернових вантажів залізничним транспортом України  (доповідач – здобувач групи 104-ОПУТ-Д18 Лагно О.С, керівник – доц. Бауліна Г.С.).

Слід зазначити, що усі доповіді відзначалися актуальністю обраної проблематики та викликали велику зацікавленість у аудиторії. Бажаємо доповідачам та їх керівникам подальшої творчої наснаги та великих здобутків у науковій діяльності!

Пленарне засідання 82-ї студентської науково-технічної конференції