09 Листопад 2020

Студентка факультету «Управління процесами перевезень» зайняла призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт»

Студентка факультету «Управління процесами перевезень»  Киян Ганна Віталіївна прийняла участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

За підсумковими результатами Конкурсу студентка Киян Ганна Віталіївна (науковий керівник доцент кафедри транспортних систем та логістики Примаченко Г. О.) зайняла ІІІ місце серед учасників з різних ЗВО України.

Щиро вдячні керівництву університету та факультету УПП за сприяння професійному розвитку студентів та підтримку майбутніх молодих науковців!