15 Червень 2022

Участь у міжнародній конференції «SMART TECHNOLOGIES IN URBAN ENGINEERING» (STUE-2022)

У військовий час представники кафедри продовжують удосконалюватись та ділитись власними результатами досліджень з науковою спільнотою. 9-11 червня 2022 року колектив авторів д.т.н., професор Андрій Прохорченко, аспірант Михайло Кравченко, к.т.н. доцент Олена Малахова, к.т.н. доцент Григорій Сіконенко, к.т.н. доцент Галина Прохорченко взяли участь у Міжнародній науковій конференції «SMART TECHNOLOGIES IN URBAN ENGINEERING» (STUE-2022), яка була організована Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова. В межах секції Transport Technologies and Logistics доцентом Галиною Прохорченко зроблено доповідь на тему: “Research of the Freight Trains Movement Stability with a Network Effect”. Конференція проводилась англійською мовою на платформі zoom.

В межах конференції, окрім спікерів з України, виступили науковці та практики установ багатьох країн світу, зокрема Гонконгу, Італії, Великої Британії, Швейцарії, Швеції, Південної Африки, Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини та інших.

Отриманий досвід дозволить розвивати власні наукові дослідження та підтримувати високий рівень освітніх програм на кафедрі, зокрема освітньої програми “Організація міжнародних перевезень” спеціальності 275 – транспортні технології. Запрошуємо на навчання! Для Вас кращі викладачі та потужна навчальна база!