НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ КАФЕДРИ “ТРАНСПОРТНІ СИСТЕМИ ТА ЛОГІСТИКА” ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ІV-ІЙ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЄДИНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР В УМОВАХ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ» (ХОРВАТІЯ – СЛОВЕНІЯ)
23 вересня 2021 року науково-педагогічні працівники Українського державного університету залізничного транспорту, кафедри транспортних систем та логістики взяли участь у ІV-ій Міжнародній науково-практичній конференції «ЄДИНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР В УМОВАХ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ» у рамках наукової й освітньої співпраці з міжнародною компанією «E-SCIENCE SPACE» (Хорватія – Словенія).
Міжнародна конференція відбулась у межах програми міжнародного науково-педагогічного стажування у м. Пула (Республіка Хорватія) на базі Juraj Dobrila University of Pula.
Мета конференції – активізація співпраці між освітянською спільнотою України та держав-членів Європейського Союзу щодо вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів. Серед напрямів роботи – освіта, інформаційні технології, право.
Із вступним словом (Opening Remarks) до учасників Міжнародної науково-практичної конференції виступили: Вальтер Болюнчич, доктор наук, професор (Університет Пули імені Юрая Добрили, проректор з питань співпраці, інновацій та трансферу технологій, Хорватія).
У пленарному засіданні конференції взяли участь науковці з Хорватії, України, Словенії, Польщі, Грузії і Болгарії.
Хочеться відзначити високий рівень проведення та ефективність міжнародних стажувань, організованих компанією «E-SCIENCE SPACE», та активну участь у них науково-педагогічних працівників УкрДУЗТ .
У міжнародній науково-практичній конференції взяли участь 4 науково – педагогічні працівника, доценти кафедри “Транспортні системи та логістика” Ганна Примаченко, Юлія Шульдінер, Наталья Гриценко, Дмитро Лючков. Учасники конференції зустрілись із своїми колегами із країн ЄС; обмінялись перспективним досвідом організації освітнього процесу, забезпечення його якості в умовах сучасних соціокультурних та освітніх викликів; встановили контакти для майбутнього співробітництва з європейськими науковцями, освітянами, здобувачами освіти.