09 Липень 2021

УВАГА, КОНКУРС!

Оголошується конкурс на переведення осіб, які навчаються в Українському державному університеті залізничного транспорту на другому курсі денної форми здобуття освіти другого (магістерського) рівня факультету «Управління процесами перевезень» спеціальності 275 «Транспортні технології» за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб, на навчання за державним замовленням.

В конкурсі приймають участь здобувачі, які навчаються в Українському державному університеті залізничного транспорту на другому курсі денної форми здобуття освіти другого (магістерського) рівня факультету «Управління процесами перевезень» спеціальності 275 «Транспортні технології» за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб.

Здобувачі, які бажають взяти участь у конкурсі подають до деканату факультету «Управління процесами перевезень» такі документи:

– заяву на ім’я ректора встановленого зразка. Заява засвідчується підписом декана факультету «Управління процесами перевезень»;

– копію індивідуального навчального плану;

– характеристику з рекомендацією, підписану куратором академічної групи, у якій навчається здобувач, деканом факультету «Управління процесами перевезень», головою студентської ради факультету «Управління процесами перевезень», головою профбюро факультету. У характеристиці мають бути вказаний рейтинговий бал здобувача за останній семестр;

– документи про пільги, якими здобувач користується згідно з чинним законодавством (якщо такі є);

– копії свідоцтва про смерть батьків (одного з батьків) (для здобувачів, які стали сиротами після вступу до Університету).

Строк подання заяв та документів для участі у конкурсі – до 20.08.2021 р.

УВАГА, КОНКУРС!