05 Липень 2021

ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ПРОЙШЛИ МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ У БОЛГАРІЇ

Міжнародне стажування для педагогічних та науково-педагогічних працівників на тему: “ІННОВАЦІЇ В СФЕРІ ЗАГАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ, ВИЩОЇ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ НА ТРАНСПОРТІ У ЦИФРОВИХ УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ» та Міжнародна літня школа для студентів на тему: «ТРАНСПОРТНИЙ СЕРВІС, ПРАВО ТА ЛОГІСТИКА В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА» пройдено у Болгарії у місті Варна у червні 2021 року.

⠀Усі учасники отримали європейський сертифікат за особистим напрямком досліджень, за бажанням склали екзамен і отримали сертифікат про знання англійської мови на рівні B2. Вітаємо усіх із досягненнями!

⠀Стажування проходило у Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра.

⠀Також для учасників стажування була можливість зробити міжнародну публікацію у періодичному виданні «The Journal of International Legal Communication» (JILC) (видання ЕС, наявність ISBN, та DOI) та подати статтю до журналів з наукометричною індексацією SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE за напрямками досліджень авторів.

У Варненському вільному університеті Чорноризця Храбра у Болгарії м. Варна проведено презентацію Українського державного університету залізничного транспорту для учасників міжнародного стажування та викладачів і студентів університету, а також для онлайн учасників з різних навчальних закладів України та Болгарії. Сподіваємося на плідні співпрацю, сумісні наукову та навчальну роботу!

У рамках міжнародного наукового стажування у Болгарії кожний учасник прослухав тренінги:

– по теорії поколінь і особливостей комунікації з кожною віковою групою, що є дуже корисним і для викладачів, і для студентів.

– про особливості оформлення перевізних документів при вантажних перевезеннях у міжнародному сполученні, розглянули різні приклади, що особливо корисно для студентів спеціалізації “Транспортний сервіс та логістика” та для доцентів кафедри транспортних систем та логістики.

Вдячні організаторам міжнародного стажування та університету за таку можливість і цікаву програму!