09 Листопад 2023

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ УЕР З УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННМ ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО ПРОЄКТУ ЗА КОЛАБАРАЦІЇ МІЖ ПРОВІДНИМИ ТРАНСПОРТНИМИ ЗВО УКРАЇНИ

Студенти, викладачі та гаранти освітніх програм кафедри УЕР факультету Управління процесами перевезень УкрДУЗТ в межах освітнього процесу бакалаврського і магістерського рівнів освітніх програм “Організація міжнародних перевезень” спеціальності 275.02 – Транспортні технології прослухали онлайн лекції провідних фахівців та стейкхолдерів транспортних університетів України в межах освітньо-наукового проєкту «СИНЕРГІЯ ЗНАНЬ І ДОСВІДУ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНОГО БІЗНЕСУ І ЛОГІСТИКИ».

Цей проєкт є чудовою ініціативою чотирьох транспортних закладів вищої освіти (ЗВО) України у рамках співробітництва між ними.
Транспортні ЗВО України, які представляють різні види транспорту і готують здобувачів вищої освіти за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами)», за спеціалізаціями 275.01 (на морському та річковому транспорті), 275.02 (на залізничному транспорті), 275.03 (на автомобільному транспорті) ПРОПОНУЮТЬ прослухати онлайн лекції за окремими фаховими освітніми компонентами.

275.01 Одеський національний морський університет (ОНМУ), м. Одеса
275.01 Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ), м. Київ
275.02 Український державний університет залізничного транспорту (УкрДУЗТ), м. Харків
275.03 Національний транспортний університет (НТУ), м. Київ

Вперше в історії транспортної освіти за спеціальністю 275 – транспортні технології було проведено для близько 800 слухачів 15 лекцій від провідних викладачі та стейкхолдерів чотирьох провідних транспортних ЗВО України!

Вітаємо студентів Віталія ВОЛОСЕНКА, Павла ГЕРАСЕВИЧА, Сергія ПИСАРЄВА, Дениса СЕРЕДА, Павла ДУБЛЮКА, Дмитра ПЛАХОТНІКОВА, Юлію ЛОГІНОВУ, Романа ГАЙКО, Микиту РІСУНОВА, Олександра МЕЛЬНИКОВА з успішним закінчення навчання та отриманням сертифікатів учасника. Сертифікати отримали й викладачі кафедри.

Вільна українська транспортна освіта продовжує розвиватись та удосконалюватись! Запрошуємо на навчання! Наша освіта визнана світом!

Приєднані файли