12 Квітень 2023

Профорієнтаційна зустріч

Десятого квітня 2023 року відбулася зустріч на платформі Meet з абітурієнтами що закінчують навчання у Харківському коледжі транспортних технологій.
Залишились лічені місяці до випуску студентів 4-х курсів. Вони з такою приємністю згадують роки навчання в коледжі, не дивлячись на усі перепони, які довелося їм пережити за весь час навчання. Зараз вони знаходяться на фінішній прямій, на переддипломній практиці, але не забувають моніторити інформацію про вступ до ВИШів.
Хлопці і дівчата із цікавістю задавали хвилюючі їх питання стосовно кількості бюджетних місць, спеціальностей та умов вступу.
На зустрічі були присутні 24 здобувача освіти. Провели зустріч декан факультету ІКСТ Сергій Змій та старший викладач Олексій Лазарєв.
Дякуємо за організацію зустрічі завідувачці відділенням Ользі Русляковій.
Профорієнтаційна зустріч