12 Квітень 2023

Профорієнтаційна зустріч

Викладачі кафедри АТ Сергій Змій та Олексій Лазарєв 11 квітня 2023 року о 12 годині на платформі ЗУМ провели профорієнтаційну зустріч з абітурієнтами, що завершують навчання у Одеському фаховому коледжі транспортних технологій. На зустрічі були присутні 23 здобувача освіти. Навчання зараз у коледжі комбінованого типу, тому в аудиторії коледжу знаходилося 7 здобувачів 4 курсу, а онлайн приєдналися 16 студентів третього курсу. Організатори передбачили запис конференції, тому усі охочі зможуть передивитися зустріч. Спочатку Сергій Змій докладно розповів про правила прийому до УкрДУЗТ, відповів на запитання абітурієнтів, потім Олексій Лазарєв більш детально розповів про існуючі освітні програми. Зустріч супроводжувалася презентацією.

Дякуємо організатору зустрічі пану Рустаму.

Профорієнтаційна зустріч