06 Березень 2021

Відбувся захист дисертації асистентки кафедри АТ Щебликіної Олени Вікторівни

У п’ятницю 5 березня 2021 року в разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 64.820.002 Українського державного університету залізничного транспорту відбувся захист дисертації асистентки кафедри автоматики та комп’ютерного телекерування рухом поїздів Щебликіної Олени Вікторівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 27 “Транспорт” за спеціальністю 275 “Транспортні технології”.
Дисертація пані Олени на тему “Підвищення експлуатаційної готовності систем керування рухом поїздів на основі контролю функціональних параметрів” виконувалася в рамках освітньо-наукової програми “Транспортні технології (на залізничному транспорті” під науковим керівництвом кандидата технічних наук, доцента Каменєва Олександра Юрійовича.
Асистентка Олена Щебликіна – це перша випускниця третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на кафедрі автоматики та комп’ютерного телекерування рухом поїздів та друга в Українському державному університеті залізничного транспорту, яка захистила дисертацію за новими правилами і підходами, встановленими Міністерством освіти і науки України та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти в 2019 році.
Колектив кафедри вітає Олену Щебликіну та її наукового керівника Олександра Каменєва із успішним завершенням чергового етапу свого професійного розвитку та бажає здоров’я, наснаги та подальших творчих успіхів!

Відбувся захист дисертації асистентки кафедри АТ Щебликіної Олени Вікторівни