19 Грудень 2022

16 грудня 2022 року Відкрита лекція професора Анджея Новака (Обернський університет, США) для магістрів будівельного факультету

16 грудня 2022 року магістри, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Промислове та цивільне будівництво» й «Залізничні споруди та колійне господарство», взяли участь у відкритій лекції професора Анджея Новака (Обернський університет, США) на тему: «Запаси міцності механічних конструкцій у проєктуванні та будівництві». Лекція відбулася завдяки партнерській підтримці Познаньського університету технологій, який надає доступ до лекцій провідних фахівців з найкращих наукових підрозділів вищих закладів освіти Європи, США та Австралії.
Професор А. Новак під час лекції запропонував нові підходи до проєктування будівельних конструкцій що може стати філософією інженерного мислення для проєктувальників і будівельників. Магістранти ознайомилися з особливостями норм проєктування за гранічними станами, які діють у Сполучених Штатах Америки. На конкретних прикладах розглянули розрахунок параметрів при різних комбінаціях навантажень, вплив людського фактору та уроки аварій на мостах. Лекція сприятиме підвищенню рівня обізнаності магістрантів щодо закордонного досвіду проєктування конструкцій.

16 грудня 2022 року  Відкрита лекція професора Анджея Новака (Обернський університет, США) для магістрів будівельного факультету