22 Грудень 2023

83-Я СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

З 12 по 14 грудня 2023 року в Українському державному університеті залізничного транспорту пройшла щорічна 83 студентська науково-технічна конференція (СНТК).

Здобувачі всіх рівнів навчання та науковці Будівельного факультету прийняли активну участь у роботі конференції.

Під науковим керівництвом фахівців кафедри «Будівельні матеріали, конструкції та споруди» в галузі проєктування, обстеження, відновлення та реконструкції будівель та інженерних споруд транспортного призначення здобувачами проведено дослідження, за результатами яких підготовлено та презентовано доповіді, які викликали жваве обговорення у пленарному і секційних засіданнях.

Тематика досліджень присвячена як підвищенню надійності та довговічності експлуатації інженерних споруд залізничного транспорту, так і проблемам відновлення зруйнованих об’єктів критичної інфраструктури України. Зокрема презентовано доповіді: «Особливості відновлення залізничних мостів та шляхопроводів зруйнованих вибухом» – Єлтишева Л.В. (214-ЗС-Д22), к.т.н., доц. Лютий В.А.; «Впровадження ВІМ-технологій при відновлені будівель постраждалих від вибухів» – Бабенко К.А. (101-ПЦБ-Д20), Романенко О.С. (131-ПЦБ-Д21), Тимченко А.П. (132-БМ-Д22), Марченко Р.О. (132-БМ-Д22), к.т.н. доц. Романенко О.В.

83-Я СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ