21 Вересень 2023

ibausil 2023

Делегація представників вищих навчальних закладів Харкова взяла участь у 21-й Міжнародній конференції з будівельних матеріалів іbausil 2023, яка відбулася 13-15 вересня 2023 року в м. Веймар, Німеччина. Український державний університет залізничного транспорту представляли почесний професор УкрДУЗТ д-р Г. Фішер, професори, доктори наук Плугін А.А., Трикоз Л.В., Борзяк О.С. Учасники представили стендові доповіді, виконані співробітниками та аспірантами кафедр «Будівельні матеріали, конструкції та споруди» і «Залізнична колія і транспортні споруди», які викликали жваве обговорення під час постерної сесії.

Крім участі у пленарному і секційних засіданнях делегація ознайомилася з виставкою сучасних інструментів і обладнання для дослідження і виробництва будівельних матеріалів. Інтерес викликали прилади для ультразвукового визначення міцності матеріалів, а також комплекс для дослідження різноманітних реологічних властивостей бетонів та розчинів. Інформація щодо новітніх розробок у галузі будівництва сприятиме розширенню наукового досвіду співробітників кафедри, а також буде впроваджена у навчальний процес для оновлення силабусів дисциплін «Будівельне матеріалознавство», «Фізико-хімічна механіка будівельних матеріалів та конструкцій», «Інженерна геологія».

ibausil 2023