23 Березень 2023

МОДУЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

10 березня 2023 року викладачі кафедри взяли участь у засіданні круглого столу у змішаному форматі «МОДУЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ». Захід організовано на базі Київського національного університету будівництва і архітектури за участю представників Міністерства інфраструктури України, Конфедерації будівельників України, Будівельної палати України, Академії Будівництва України, будівельних компаній України та міжнародних партнерів.

Основною метою круглого столу було обговорення проблем, перспектив та налагодження співпраці між науковцями, владними структурами, представниками будівельної індустрії і бізнесом для будівництва модульних будинків у містах України для людей, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації.

Учасники представили свої доповіді на різні теми модульного будівництва з реалізацією новітніх технологій комфорту та принципів здорового життя, проектування модульних містечок та перспективи використання цих технологій для відбудови України.

В ході дискусії було обговорено різні аспекти модульного будівництва та його переваги, включаючи зниження вартості та строків будівництва, покращення якості та енергоефективності будівель, а також можливості їх використання в соціальних проектах.

Проєкти, які були представлені можна переглянути за посиланням

МОДУЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ