01 Грудень 2021

Он-лайн семінар «Аналітична мікроскопія та спектроскопія для характеристики покриттів»

24 листопада співробітники кафедри “БМКС” взяли участь в он-лайн семінарі «Аналітична мікроскопія та спектроскопія для характеристики покриттів». Семінар було організовано FunMat-II – Центром функціональних наноматеріалів, який базується в університеті м. Лінчопінг (Швеція). Доповіді було присвячені сучасним засобам дослідження властивостей покриттів за допомогою скануючої електронної мікроскопії та спектроскопії, удосконаленню методів отримання та обробки даних, можливостям мікроскопічних досліджень для оцінки якості покриттів. Ознайомлення з доповідями дало можливість підвищити кваліфікацію науковців кафедри в галузі дослідження матеріалів на нанорівні та поглибити знання із сучасних методів досліджень.