25 Жовтень 2023

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МОСТОВОГО ГОСПОДАРСТВА ДП «ДерждорНДІ»

24 жовтня 2023 року відбулося розширене засідання Експертної ради з питань мостового господарства ДП «ДерждорНДІ» присвячене розгляду проєкту ДБН В.2.3-26:202Х «Мости і труби. Проєктування сталевих конструкцій», розробленого ДП «ДерждорНДІ» за участю ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського”, ТОВ «Київстройпроект», Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України.

У заході прийняли участь майже 100 учасників, зокрема і науковці УкрДУЗТ, фахівці в галузі проєктування, обстеження, відновлення та реконструкції інженерних споруд транспортного призначення від кафедри «Будівельні матеріали, конструкції та споруди».

На засіданні було обговорено питання, що стосуються: єдиної термінології; врахування в ДБН чинних норм, нормативних документів та Єврокодів; параметрів матеріалів та виробів для конструкцій мостів; загальних положень в розрахунках; варіантів сталевих конструкцій та їх з’єднання.