06 Січень 2022

Рубцова Тетяна Юріївна (14.11.1949 – 05.01.2022)

Кафедра «Будівельні матеріали, конструкції та споруди» та Будівельний факультет з глибокою скорботою повідомляють, що 5 січня 2022 року на 73 році пішла з життя Рубцова Тетяна Юріївна.

У 1972 році Тетяна Юріївна закінчила архітектурний факультет Харківського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю «Архітектура». Після закінчення ХІБІ працювала архітектором у проектно-вишукувальних та науково-дослідних і проектних інститутах, була обрана членом Спілки архітекторів України.

У 1994 році була запрошена на кафедру «Будівельні матеріали, конструкції та споруди» тоді ще ХарДАЗТ для покращення підготовки фахівців спеціальності «Промислове та цивільне будівництво», викладання їм архітектурних дисциплін.

Майже 20 років Тетяна Юріївна присвятила науково-педагогічній роботі в університеті, особисто підготувала велику кількість висококваліфікованих фахівців для будівельної галузі та залізниць України, стала справжнім наставником молодих викладачів. За роки плідної праці приймала активну участь у розбудові матеріально-технічної бази кафедри, створенні наочних стендів для вивчення окремих розділів архітектурних дисциплін. Опублікувала низку наукових та навчально-методичних праць. Т.Ю. Рубцова відзначена медаллю «Ветеран праці». У 2013 році пішла на заслужений відпочинок.

Світла пам’ять про Рубцову Тетяну Юріївну назавжди залишиться в серцях її рідних, учнів, випускників та колег.

Профком, будівельний факультет, кафедра

Рубцова Тетяна Юріївна  (14.11.1949 – 05.01.2022)