25 Травень 2024

Співпраця з Західно-Поморським технологічним університетом

Співпраця з Західно-Поморським технологічним університетом.

У рамках співпраці з факультетом цивільного та екологічного будівництва Західно-Поморського технологічного університету (м. Щецин, Польща) д.т.н. Ольга Борзяк взяла участь у роботі групи співробітників факультету при створенні демонстраційної моделі із суміші для 3D-друку. Модель створювалась у рамках проєкту Recycl3D ERAMIN, що реалізується на факультеті під керівництвом проф. Павла Сікори.

Найбільшою лабораторією факультету є зал випробувань будівельних конструкцій. У цьому залі доцентом Ольгою Борзяк було проведено лабораторні роботи з вивчення властивостей гіпсу для студентів-бакалаврів архітектурного факультету. Також вона є науковим керівником дипломних робіт студентів даного Університету. Так, під її керівництвом  студент Радослав Конажевський виконує лабораторні дослідження для дипломного проєкту "Аналіз впливу хлорид-іонів на корозію будівельних розчинів, що містять різні цементи". Поглиблення співпраці сприятиме обміну досвідом та удосконаленню навчального процесу.

Співпраця з Західно-Поморським технологічним університетом
rpt