25 Листопад 2020

Кафедра БКВРМ прийняла участь в організації Міжнародної науково-технічної конференції «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ НА ТРАНСПОРТІ» по секції 3 «Ресурсо- та енергозбереження на транспорті»

Науковий комітет секції складали науковці України, Білорусі, Литви та Сербії. Керував роботою секції д.т.н., професор Воронін С.В. (УкрДУЗТ).

В роботі секції прийняли участь представники близько 20 науково-освітніх установ та підприємств транспортної та машинобудівної галузей України, Прибалтики, Азербайджану, Туреччини.

Було заслухано 26 доповідей на науково-прикладні теми, що висвітлюють проблемні питання та шляхи їх розв’язку в царині ресурсо- та енергозбереження на транспорті та машинобудуванні.

Програма конференції