25 Травень 2017

Участь у VII-ій міжнародній конференції “DYN – WIND 2017: Dynamics of Civil Engineering and Transport Structures and Wind Engineering”, Брезовиця, Словаччина

З 21 по 25 травня 2017 року викладачі та аспіранти кафедри будівельної механіки та гідравліки (д.т.н., доц. Ватуля Г.Л., к.т.н., доц. Орел Є.Ф., к.т.н., доц. Ковальов М.О., Берестянская А.О.) прийняли участь та зробили доповіді на VII-ій міжнародній конференції “DYN – WIND 2017: Dynamics of Civil Engineering and Transport Structures and Wind Engineering”, яка проводилась в Університеті Жиліна.