19 Листопад 2021

Ляшенко Олексій Леонідович (04.11.1941 – 18.11.2021)

Кафедра «Будівельна механіка та гідравліка» та Будівельний факультет з глибокою скорботою повідомляють, що 18 листопада 2021 р. на 81 році пішов з життя Ляшенко Олексій Леонідович.

У 1968 році Олексій Леонідович закінчив будівельний факультет Харківського інституту інженерів залізничного транспорту ім. С.М. Кірова за спеціальністю «Будівництво залізниць, колія і колійне господарство» та отримав кваліфікацію інженера шляхів сполучення-будівельника.

Після закінчення інституту був прийнятий на посаду інженера кафедри «Гідравліка та водопостачання». З 1968 по 1971 роки навчався в аспірантурі Харківського інституту інженерів залізничного транспорту.

З 1971 року працював молодшим науковим співробітником, а з 1975 року – асистентом кафедри «Вишукування, проектування і будівництво залізниць» та кафедри «Гідравліка та водопостачання».

З 1985 по 2012 роки працював на посаді старшого викладача кафедри «Будівельна механіка та гідравліка», з 2009 року суміщаючи обов’язки завідувача лабораторії «Гідравліки».

Майже 50 років Олексій Леонідович присвятив науково-педагогічній роботі в університеті. За роки плідної праці приймав активну участь у розбудові матеріально-технічної бази гідравлічної лабораторії, створенні лабораторних стендів для вивчення окремих розділів дисциплін «Гідравліка», «Водопостачання та водовідведення», «Основи екології». Ним опубліковано близько 100 наукових та навчально-методичних робіт, в тому числі авторські свідоцтва, патенти та навчальні посібники.

Світла пам’ять про Ляшенка Олексія Леонідовича назавжди залишиться в серцях його рідних, учнів та колег.

Профком, будівельний факультет, кафедра

Ляшенко Олексій Леонідович  (04.11.1941 – 18.11.2021)